Witamy w Merryland
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi lnianymi ubraniami dla dzieci i kobiet. Nasza marka powstała w 2010 roku z pasji oraz zamiłowania do prostych form i natury, dlatego materiałem, na kanwie którego oparta jest każda kolekcja, jest 100% len. Ten fascynujący materiał jest w 100% biodegradowalny, bezodpadowy, a jednocześnie wyjątkowo odporny i wytrzymały. Doskonale oddycha, jest przewiewny i antyalergiczny. Lekkość lnu sprawia, że ubrania merryland doskonale się nosi o każdej porze roku. W słoneczne dni chłodzi przed szkodliwymi promieniami UV a w zimniejsze - pozwala zachować ciepłotę ciała. Len jest idealny dla wrażliwej skóry, dzięki swej naturalnej równowadze pH, zaleca się go osobom ze skłonnościami do alergii i wysypek.

Nasza kolekcja to głównie proste, ponadczasowe i wygodne formy.Wszystkie ubrania merryland łączą w sobie dziecięcą radość i swobodę w odkrywaniu świata. Nawiązują do uniwersalnych krojów. Pragniemy, aby kojarzyły się z naturalnością i wolnością tak żywiołową, jaką każdy z nas pamięta ze swoich dziecięcych lat.

Jak każda firma zrodzona z pasji, cenimy zaangażowanie ludzi, ceniących jakość i ekologię, którzy często wspierają naszą działalność. To zobowiązuje nas do dalszych działań i poszukiwania nowych możliwości rozwoju, dlatego stworzyliśmy markę Johnny Linn dla kobiet lubiących ekologię i nowoczesność.

Działamy w zgodzie z naturą, która w obecnych czasach jest tak bardzo nam potrzebna i droga. Dlatego zarówno katalogi, jak i opakowania powstały z materiałów uzyskanych w procesie recyklingu. Dbamy także o zdobywanie atestów i certyfikatów, potwierdzających wysoką jakość naszej kolekcji. Odzież marki : merryland i Johnny Linn jest szyta w Polsce.